Ankara Çankaya Şeyda Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şeyda Yılmaz

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Özel Ders , Fizik Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şeyda Yılmaz, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 05.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2145 kurs/özel ders verenden 681 . sıradadır. Başta Fizik Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şeyda Yılmaz, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar Ben Fizik Öğretmeni Şeyda YILMAZ.

Fizik eğitimi konusunda Ankara’nın önde gelen dershane ve kolej eğitim kurumlarında Fizik öğretmeni olarak çalıştım ve halen çalışmaktayım. Vatanına ve Milletine hayırlı bir meslek ve hayırlı bir evlat olma politikasıyla uzun yıllar Ankara'da özel fizik dersi vererek kendi alanında çok sayıda öğrenci yetiştirerek, özellikle üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Diyetisyenlik, Mühendislik, Öğretmenlik gibi birçok fakültesine yerleşmelerine  yardımcı oldum.
Fizik dersi sayısal öğrencilerin fen dersleri arasında en ön yargılı olduğu derslerdendir.Ben hem bir eğitmen hem de bir eğitim koçu olarak özel eğitim yöntemlerini kullanarak pratik yollar ve tekniklerle  öğrencilerimin bu ön yargılarını yıkmak için buradayım.Siz değerli velilerim, kıymetli çocuklarımızın fizik dersi konusunda bu ön yargılarınından kurtulmalarını ve başarıya ulaşmalarını istiyorsanız benimle özel fizik dersi almaya davet ediyorum.Tüm öğrencilerime gelecekleri için çalışıp emek verdikleri bu yolda BAŞARILAR diliyorum