Ankara Çankaya Taha Akça

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Taha Akça

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , B Ehliyet Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Taha Akça, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 19.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2689 kurs/özel ders verenden 920 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Taha Akça, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okumaktayım. C1 seviyesinde İngilizce bilgim var ve sadece gramer değil speaking konusunda da yardımcı olabilirim. Daha önce üniversitelerin hazırlık sınavlarına yönelik çalışan bir dil kursunda bulundum, hazırlık atlamaya yönelik çalışmalarda da yardımcı olabilirim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
4 yıldan uzun süredir ehliyet sahibiyim ve 150.000km üzerinde şehir içi ve şehirler arası araç kullanma deneyimim var. Daha önce direksiyon eğitimi verdim. Eğer kendi aracınız varsa yardımcı olabileceğime inanıyorum.