Ankara Çankaya Tümay Çokluk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tümay Çokluk

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çevirmenlik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tümay Çokluk, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 12.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 120 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tümay Çokluk, 266 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Ana bilim Dalı 2002 mezunuyum. 16 senedir bir çok alanda (hukuk, tıp, mimarlık, mühendislik, edebiyat) ulusal ve uluslararası kongre, çalıştay ve seminerlerde yeminli tercümanlık ve mütercim tercümanlık, ardıl (sözlü ve yazılı) çeviri hizmetleri vermekte (İNG-->TR / TR-->İNG), 14 senedir de İngilizce öğretmenliği ve okutmanlığı yapmaktayım. TED Üniversitesi (ELS) ve Ankara Üniversitesi (Gölbaşı YD) bünyesinde İngilizce dil okullarında toplam 6 yıl, İngiltere ve Finlandiya'da çeşitli eğitim kurumlarında (sahne sanatları okullarında) toplam 4 yıl çalıştım. 2003'ten bu yana genel ve özel amaçlı İngilizce dersleri veriyorum. Kendi evimde veya öğrencinin evinde ders verebilirim. Evliyim. Gün ve saat programlaması için lütfen danışınız. Ders materyalleri öğretmence sağlanır. Ders öğrencinin evinde olacak ise bilgisayar ve internet desteği öğrenci tarafından sağlanır. Öğrenciye seviyesine göre yaklaşık 25 gb'a kadar dijital ortamda kullanabileceği materyal desteği sağlanabilir. Ücret anlaşmaya göre ders bitiminde peşin alınır. Haftalık veya aylık ödeme kabul edilmez.

TOEFL (Öğrenci/grup seviyesine göre sınav tanıtımı, ön ya da ayrıntılı bilgilendirme, pilot ders, stratejik dil bilgisi tekrarı, detaylı bölüm çalışmaları, taktiksel çalışmalar).

IELTS (Konuşma bölümü stratejileri, essay formatları anlatımı, okuma ve dinleme bölümü ayrıntıları)

YDS/E-YDS/YÖK-DİL (Kelime ağırlıklı okuma parçaları ağırlıklı çalışmalar)

UNİVERSİTE HAZIRLIK ATLAMA (Proficiency) SINAVLARI (Çeşitli devlet ve vakıf üniversiteleri)

PROFICIENCY (YETERLİK) SINAVLARI

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, KANADA, AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA GÖÇMENLİK BAŞVURULARI İÇİN ALINMASI ŞART OLAN SINAVLAR (TOEFL & IELTS) İÇİN DESTEK SAĞLANIR.

Ayrıca her kurda genel İngilizce dersleri verebilirim (speaking & conversation grubu dahil).

Teşekkürler ve çalışmalarınızda & sınavlarınızda başarılar dilerim.

-Tümay Çokluk

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Yabancı dil bölümü (İngilizce) öğrencileri için Yüksek öğretime geçiş sınavı çalışmaları.
HER KURDA GENEL İNGİLİZCE DERSİ VERİLİR. KONUŞMA (SPEAKING & CONVERSATION) DERSLERİ VERMEKTEYİM.
YDS'ye kıyasla daha teknik ve alan bilgisi gerektirdiği için özel taktik çalışmaları ve mesleki İngilizce kelime bilgisi çalışmaları yapılır.
Hukuk, edebiyat, tıp (özellikle ameliyat raporları), mimarlık ve mühendislik alanlarında simültane ve ardıl çeviri. 2009'dan bu yana ise yeminli tercümanlık (noter onaylı) yapmaktayım. Kitap ve makale çevirilerim de mevcuttur.

not: Çeviriler sayfa sayısına göre değil, boşluklu ya da boşluksuz 1000 karaktere göre ve kaynak dil --> hedef dil ve alana göre fiyatlandırılır. Ayrıntılar için irtibata geçiniz.
Tıp, hukuk, mühendislik ve mimarlık alanlarında mesleki İngilizce eğitimi verilir.
TEDÜ, ATILIM, ÇANKAYA  VE ANKARA'DAKİ DEVLET VE VAKIF ÜNİVERSİTELERİ HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARI İÇİN ÖZEL DERS VERİYORUM.
14 yıldır özel TOEFL dersleri veriyorum.
Özel dersanelerde ve özel grup dersleriyle 14 yıllık IELTS tecrübem var.
STRATEJİK YDS ÇALIŞMALARI YAPILIR.