Ankara Çankaya Yasin Şimşek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yasin  Şimşek

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yasin Şimşek , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 01.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2763 kurs/özel ders verenden 869 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yasin Şimşek , 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematikte zorlanıyor musun ? Gel beraber bu sorunu ortadan kaldıralım . Ben Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . İlkokul , ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve geometri dersi verebilirim . Beraber çalışırsak bu sorunu ortadan kaldırabileceğimize inanıyorum . Taleplerinizi bekliyorum .Verilen Kursların Ayrıntıları
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . Bu seneki üniversite sınavında matematik testinden 38 net yaptım . Lise konularına hakimim . Ders işleyişimiz şu şekilde olacak :
1.Konu anlatımı ve örnek soru çözümü
2. Konuyu pekiştirmek için test çözümü
3. Öğrenciye ev ödevi
3. Tekrar testleri  ( belli zamanlarda yapılacak )
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . Bu seneki üniversite sınavında matematik testinden 38 net yaptım . Geometride iyi olduğumu düşünüyorum . Beraber çalışırsak bu sorunu ortadan kaldırabileceğimize inanıyorum .
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . Öğrencinin sıkıntı yaşadığı konuları temelden başlayarak anlatabilirim . Konu anlatımından sonra soru çözümü ve ödev şekilde ilerleyebiliriz .
En temele inerek , öğrencinin konuyu özümsemesini hedefliyorum . Haftalık ödevler vererek konuyu pekiştirmesini sağlayabilirim . Küçük testler yaparak hangi konuda sıkıntısı olduğunu tespit eder , o konuda özel olarak çalışmalar yapabilirim .
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . Bu seneki üniversite sınavında matematik testinden 38 net yaptım . Geometride iyi olduğumu düşünüyorum . Beraber çalışırsak bu sorunu ortadan kaldırabileceğimize inanıyorum .
Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim . İlkokul , ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve geometri derslerinde yardımcı olabilirim .