Ankara Etimesgut Ahmet Gürbüz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Gürbüz

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: engelli öğrencilere takviye Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Geometri Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Gürbüz, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 19.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 2281 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Gürbüz, 84 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ilkokul ve lise düzeyinde Matematik özel ders vermekteyim

Fotoğraflar

engelli öğrencilere takviye Nedir?


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara üniversitesi bilgisayar mühendisligi mezunuyum 3 sene özel ders ve dershane tecrübem var her seviye uygun özel ders
Özel bir etüt merkezinde İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi verdim uygun fiyata yardımcı olurum
İlkokul ve Ortaokul düzeyinde özel bir matematik etüd merkezinde ders verdim ve bu konuda her düzeyde öğreniciye yardımıcı olabilirim
Geometri başlangıç seviyesinden ileri seviyeye dershane tecrübeli hocayım geometriyi ve matematiği sevdiren hoca
Bilgisayar Mühendisiyim ve teml matematik dersleri verebilmekteyim