Ankara Etimesgut Ahmet Tekin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet  Tekin

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Ahşap Boyama Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Robot Kursu , Arduino Kursu , Kodlama Kursu , Xsteel Kursu , Robotik Kodlama Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Tekin, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 30.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 218 . sıradadır. Başta İlkokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Tekin, 172 gelen talepten 43 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
7'den 70'e Aile Kulübü ve Ankara Robotik Atölyesi mutluluk ve başarıyı önemser. Tüm çalışmaları bu doğrultudadır. Evrensel etik, inovasyon, samimiyet ve eğlence temel ilkelerimizdir. www.7den70e.net  www.AnkaraRobotik.com

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokula giden çocuklarınız için eğitimler planlamaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Sanatsal ahşap boyama eğitmenliği yapmaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
İlkokula giden çocuklarınız için Türkçe dersine yardımcı olmaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
İlkokula giden çocuklarınız için Matematik dersine yardımcı olmaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
İlkokula giden çocuklarınız için Fen Bilimleri dersine yardımcı olmaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
İlkokula giden çocuklarınız için Hayat Bilgisi dersine yardımcı olmaktayım. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Eğitim koçuyum. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Akıl ve zeka oyunları eğitmeniyim. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
7den70e.net bünyesinde aile danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.
Maker Öğretmenim. "Kendin Yap" akımı ile teknolojisini birleştiren, STEM destekli bir çalışmadır. Basit robotlar ve kodlama çalışmaları ile zor görünen işlerin ne kadar kolay olduğunu farkedeceksiniz. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
AnkaraRobotik.com olarak öğrenci ve öğretmenlere eğitim vermekteyiz. Arduino ile Gerçek Robotik Kodlama eğitimi vermekteyiz. Gerçek hayatta kullanılabilecek icatlar geliştirilebilmektedir.  Eğitimlerimiz ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde olmak üzere farklı planlanmaktadır. Öğretmen ve yetişkin eğitimleri belirli aralıklarla açılmaktadır.
AnkaraRobotik.com olarak öğrenci ve öğretmenlere eğitim vermekteyiz. Arduino ile Gerçek Robotik Kodlama eğitimi vermekteyiz. Gerçek hayatta kullanılabilecek icatlar geliştirilebilmektedir.  Eğitimlerimiz okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde olmak üzere farklı planlanmaktadır. Öğretmen ve yetişkin eğitimleri belirli aralıklarla açılmaktadır.
AnkaraRobotik.com olarak öğrenci ve öğretmenlere eğitim vermekteyiz. Arduino ile Gerçek Robotik Kodlama eğitimi vermekteyiz. Gerçek hayatta kullanılabilecek icatlar geliştirilebilmektedir.  Eğitimlerimiz ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde olmak üzere farklı planlanmaktadır. Öğretmen ve yetişkin eğitimleri belirli aralıklarla açılmaktadır.
AnkaraRobotik.com olarak öğrenci ve öğretmenlere eğitim vermekteyiz. Gerçek Robotik Kodlama eğitimi vermekteyiz. Gerçek hayatta kullanılabilecek icatlar geliştirilebilmektedir.  Eğitimlerimiz okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde olmak üzere farklı planlanmaktadır. Öğretmen ve yetişkin eğitimleri belirli aralıklarla açılmaktadır.
Okuma yazma öğretiyorum. Zorluk çeken, özel gereksinimli bireyler içinde çalışmalarım mevcuttur. Detaylar için 0507 6766514 numaralı telefondan ya da www.tekinegitim.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.