Ankara Etimesgut Aleyna Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aleyna  ÇETİN

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aleyna ÇETİN , ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 1843 . sıradadır. Başta Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aleyna ÇETİN , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Aleyna ÇETİN, 27 Nisan akşamı İzmir'in Bergama ilçesinde dünyaya  geldi. 
En büyük şansının kasabada doğup büyümek olduğunu, hayatındaki en kaliteli zamanları ise bağ evinde tarlaların ve kanalların içinde yalnız başına olduğu anlar olarak  tanımlıyor.
Ortaokul ve Lisede, belli hayvan isimlerinin kişilerin özelliklerine indirgendiği zamanlarda, inek lakabıyla anılan Aleyna, her zaman insanlığa en faydalı meslek seçimini yapmak isterken bir türlü meslek seçimine karar verememiş ve en sonunda tüm meslekleri bir arada yapabileceği, yarınki çevresini oluşturmak adına öğretmen olmaya karar vermiş.
Şimdilerde ise öğrencileriyle birlikte yapımcı, senarist, yönetmen, ressam, sporcu, tiyatrocu, müzisyen, moderatör, koordinatör, bilim insanı olmak istediğini düşünüyor, savunuyor.Verilen Kursların Ayrıntıları
Hacettepe Üniversitesi-Fen Bilimleri Öğretmenliği 3.Sınıf  ve aynı zamanda sıradan, eski nesil, geleneksel öğrenci, öğretmen olarak,
bireysel ihtiyaçlarların gözetilerek, dersi alacak öğrenci ile birlikte oluşturulacak Fen programını, eğlenceli ve zevkli bir şekilde kazandırmayı diler ve bir defalığına mahsus olan, ücretsiz deneme dersime olumlu bakın derim.
Sevgiler..