Ankara Sincan Enes Furkan Elveren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Enes Furkan Elveren

sİncan, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Enes Furkan Elveren, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2156 kurs/özel ders verenden 949 . sıradadır. Başta İlkokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Enes Furkan Elveren, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çankaya Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. 2 senedir eş zamanlı olarak özel bir kurumda İngilizce öğretmenliği ve özel ders öğretmenliği yapmaktayım. Çalınştığım kurumda TEOG öğrencilerine ders vermekteyim. başlangıç ve orta seviye İngilizce öğretiminde epey tecrübeliyim.

SİNCAN-ETİMESGUT-ERYAMAN civarında kurs almak isteyenler!!


Verilen Kursların Ayrıntıları
Verdiğim derslerde öncelikli amacım öğrenciye İngilizceyi sevdirmek ve İngilizceye karşı ön yargısını yok etmektir. Bu yöntemlerle birlikte öğrencilerimin hepsi başarıya ulaşmıştır. Çalıştığım kurumda, TEOG'a girip İngilizceden hiç yanlış yapmayanların sayısı bir hayli fazladır. Bu başarı hem benim hem de öğrencilerimin gayreti sonucunda gerçekleşmiştir.