Ankara Etimesgut Ersin Güven

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ersin Güven

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ersin Güven, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2762 kurs/özel ders verenden 280 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ersin Güven, 26 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kendi evinde kendi çalışma masanda; hayalini kurduğun güzel günlere ve idealine ulaşmana engel teşkil eden matematik ve geometri sorununu birlikte ortadan kaldıralım.  
Birebir anlaşılmayan konuların tekrar anlatılıp, konu kavrama soruları çözülerek ve daha da pekişmesi için ödev sorular ile desteklenir.
Haydi hep birlikte bu sorunu ortadan kaldırıp başarıya ulaşıp, mutluluğu paylaşalım... :)Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematiği son ana bırakma. Lise 1'den itibaren her yıl işlenen konuları adım adım pekiştirip sınava daha hazır girebilirsin. Özellikle ilk aşama olan TYT de 40 tane sorunun yaklaşık 33-36 tanesi 9.sınıf konularından soruluyor. Haliyle çalışmaya şimdiden başla. Üşenme, erteleme, biriktirme. Ancak bu şekilde başarılı olursun... Haydi şimdi :)
Geometri; bilginin yorum ve görsellikle harmanlandığı bir derstir. Formülü veya sorunun nasıl çözüleceğini bilmeniz doğru sonuca ulaşmanız için yetersiz kalabilir. Değişik soru kalıplarını bir bilen ile birlikte pekiştirerek kalıcı bir şekilde öğrenmiş olursun.  Bin bilsen de bir bilene sor :)
İyi bir Lise, iyi bir Üniversite kazandırır.  İyi üniversite mutlu bir hayat kazandırır. Mutlu ve iyi bir hayatın temelini şimdiden sağlam bir şekilde atmak ancak sağlam bir matematik altyapısı ve desteği ile olur. Hayatının en sağlam temelini birlikte atalım... :)
28 tane Matematik sorusuna neredeyse eşdeğer olan 12 Geometri sorusunu da yaparsanız hedefinize ulaşabilirsiniz. Büyük düşünüyorsan o aman GEOMETRİ :)
Matematik anlaşılmadıkça; ne insanın, ne eşyanın, ne de hadiselerin birbiri ile olan münasebetlerini anlamak imkansızdır... Birlikte bu imkansızlığı imkana dönüştürmek için doğru yerde olacaksınız...