Ankara Etimesgut Eyüp Doğru

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eyüp Doğru

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eyüp Doğru, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 14.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 216 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eyüp Doğru, 21 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
M.E.B. ÖĞRETİCİ SERTİFİKA VE AYNI ZAMANDA 21 YILLIK DENEYİMİMLE ACEMİ OLMAKTAN KISA BİR SÜREDE KURTULACAKSINIZ.

Dersler (M.E.B) onaylı sertifikalı uzman direksiyon eğitmeni tarafından verilecektir. Dersi sıradan birinden almak yerine uzmanından alın. Aksi takdirde faydadan çok zararı olur. * Eğitmen sertifikasını ders alirken görebilirsiniz

* Randevular sizin saatlerinize göre ayarlanmaktadır.

* 1 saatlik ders 40 dk değil. 60 dk dır.

* Derse boş alanda başlanarak pratik yapıldıktan sonra akan trafikte devam edilecektir.

* 10 saat ve üzeri ders alanlara ücretsiz (hediye olarak) 2 saat ders daha verilecektir.

* ÇALIŞILACAK SÜRÜŞ TEKNİKLERİ: Araç tanıma, öğrenci tanıma, direksiyon hakimiyeti, şerit takip, dönüş becerileri, paralel ve L park becerileri, trafikte ilerleme, yoğun trafikte ilerleme, otoyol sürüş (ankarasurucuegitmeni.blospot.com.tr)

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Trafikteki korkularınızın üstüne beraber gidelim.Güvenilir ve profesyonel bir şekilde göreceğiniz derslerle yoğun trafikte keyifli sürüşler yapabilecek hiç bir yerde park sıkıntısı çekmeyeceksiniz.UNUTMAYINKİ ARAÇ KULLANMAYI BİLMEK KADAR ÖĞRETEBİLMEKTE GEREKİR.
Alacağınız ders ile trafikteki korkularınızı yeneceksiniz.Araç sürmenin bu kadar keyifli zevkli olduğunu  göreceksiniz.