Ankara Yenimahalle Gülşah Bayındır

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülşah Bayındır

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Coğrafya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülşah Bayındır, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 24.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2762 kurs/özel ders verenden 651 . sıradadır. Başta Lise Coğrafya Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülşah Bayındır, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba :) Ben 23 yaşında Süleyman Demirel Üniversitesinde 3 yıldır coğrafya bölümü öğrencisiyim. Zorlu ve bir hayli yorucu, stresli olan sınav sürecinden bende geçtiğim için öğrencilerle birebir yaşamış olduğum dönemi, sonuçlarını paylaşıp gerekli motivasyon sağlandıktan sonra ders kısmına geçmekten yana oldum daima. Öncelikle öğrenciler ve aileleri bu yolda motivasyon sürecini bütün iyi yönleriyle sağladıktan sonra başarı yolunda ilerlenebilir. Her şey ilk olarak inanmaktan geçer. İnanırsan kendine güvenirsen zirveyi görebilirsin.  Ben inanıyorum biz beraber yapabiliriz

Fotoğraflar

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.

Coğrafya Nedir?

Coğrafya, insanlar ve yer (mekân) ile bunlar arasındaki ilişkiyi neden-sonuç ve dağılış ilkesine bağlı olarak inceleyen ve sorgulayan bir bilim dalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise coğrafyası yanında Türkçe ve Edebiyat derslerinede konu anlatımı veya soru çözümleri ile katkı sağlayabilirim. Her seviyeye uygun olarak konularda ilerleyebilirim. Öğrenci programına uygun şekilde dersler düzenlenir.
Coğrafya ve diğer sosyal bilimler hakkında yeterli ders birikimi aktırılacağı gibi aynı zamanda Türkce ve edebiyat derslerinede yardımcı olabilecek deneyime sahibim. Konu anlatımı , soru çözümleri öğrenci isteğiyle ve öğrenci programına uygun şekilde düzenlenir.