Ankara Etimesgut Gülşah Kurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülşah  Kurt

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülşah Kurt , ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 19.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2687 kurs/özel ders verenden 816 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülşah Kurt , 28 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul, ortaokul ve lise derslerine yardımcı olacak şekilde Almanca dersi vermekteyim.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
1 yıllık aile birleşimi Goethe enstitüsü  A1 sınavına hazırlama tecrübesi ve danışmanlığı ile hizmet vermekteyim. Kurs ücreti saatlik olacak şekilde 25 liradır.