Ankara Etimesgut Merve Kenter

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Merve Kenter

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Merve Kenter, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 07.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2906 kurs/özel ders verenden 1056 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Merve Kenter, 26 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Makine mühendisliği mezunum. Ortaokul öğrencilerinin derslerine takviye, LGS 'ye hazırlık, İngilizce'yi doğru yöntemlerle çalışmalarına yardımcı olarak eksiklerini tamamlamak niyetindeyim.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencilerin eksiklerine yönelik okula takviye olması için ya da LGS ye yönelik İngilizceyi kullanarak  doğru yöntemlerle çalışmalarına sağlayacak şekilde ders vermekteyim.
İngilizceyi kullanarak öğrenmelerine yardımcı olarak, doğru metodlarla ilerideki eğitim hayatlarında karşılaşılaşacakları durumlara temel olmasını sağlayarak, eksiklerini tamamlama ve derslerine katkı sağlama hedefleri doğrultusunda özel ders veriyorum.
Makine mühendisliği eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım.  Daha önce girdiğim birçok akademik sınavlar başta olmak üzere edindiğim bilgiler ve taktiklerle, onların dili kullanarak eksiklerini tamamlamalarına yardım ederek ortaokul seviyesine kadar olan öğrencilerin ileriki eğitim hayatlarında zorluk yaşamamaları için doğru yöntemlerle, motivasyonlarını arttırıcı şekilde İngilizce temeli oluşturmalarını sağlamak niyetindeyim.
Sınava yönelik eksiklerin tamamlanması, takviye edilmesi gereken noktalara yardım edecek şekilde dili kullanmalarını sağlayarak özel ders veriyorum.