Ankara Çankaya Mesut Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mesut Öztürk

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mesut Öztürk, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 30.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 54 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mesut Öztürk, 367 gelen talepten 44 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ABD'den Eğitim Bilimleri konusunda Doktoralı Hoca'dan TOEFL, IELTS, YDS hazırlık kursları verilir. Lise ve sonrası seviyede Speaking, Grammar ve ihtiyaca göre İngilizce ders dizayn edilir. Hocamız, işi gereği dünyanın değişik bölgelerinde görev yapmış, değişik kültürler tanımış, 9 yılını İngilizce ve Arapça konuşulan ülkelerde geçirmiş, Birleşmiş Milletler üyesi ülkelerin temsilcileriyle uzun mesaide bulunmuş, tecrübeli, Eğitim, Yetişkin Eğitimi, İletişim, Sunum Teknikleri ve İngilizce konularında uzman, akademik İngilizce'nin yanında günlük dile ve deyimlere hakim Yrd. Doçent Hocamızdan ders alacaksınız. Hocamızın zengin kültür, tecrübe ve eğitimiyle yalnızca İngilizce'nizi geliştirmekle kalmayacak, hayata bakış açınızı değiştireceksiniz.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İhtiyaca göre kaynaklar tespit edilir ve öğrencinin seviyesine göre gelişim sağlanır.
AÖF İngilizcesi ile ilgili kaynak kitaplar ve yan kaynaklar yardımıyla öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlarına göre çalışma düzeni ve şekli belirlenir ve öğrencinin ilerleme kaydetmesi sağlanır.