Ankara Etimesgut Mustafa Ateş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa ATEŞ

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Okul Dönemi İşitme Engelliler Eğitimi Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , Disleksi Kursu , Mandala Kursu , İşaret Dili Kursu , Özel Eğitim Kursu Kursu , Fen Kursu , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa ATEŞ, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2177 kurs/özel ders verenden 279 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa ATEŞ, 9 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çocuklarınızın  daha kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Ödevlere yardım ilköğretim matematik, Türkçe, okuma yazma , sosyal bilgiler ile orta öğretim Türkçe ve matematik derslerinde özel ders verilmektedir. Ayrıca özel eğitim alanında disleksi, özgül öğrenme güçlüğü, işaret dili ve de zihinsel engelliler için özel ders verilir. Bunların dışında mandala gibi zeka oyunlarıyla da özel derslerimiz mevcuttur.