Ankara Etimesgut Tuncay Tuncerli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuncay Tuncerli

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuncay Tuncerli, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2820 kurs/özel ders verenden 769 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuncay Tuncerli, 13 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ERYAMAN ve ÇEVRESİNDE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ VERİLİR
-23 yıllık ehliyet sahibi ve güvenlikli sürüş kursu aldım.

-eğitim sadece direksiyon derslerinden ibaret olmayıp, aracı tanıma, güvenlikli araç kullanma, güvenlik teknikleri vb. konular da eğitimde ele alınmaktadır.

-gerek otomatik gerekse manuel vitesli araçlarda eğitim verilir.

-daha verimli sonuç almak için eğitimler öğrencinin aracıyla verilir.

-dileyen bayan öğrencilere eşim de eğitim verebilir
-ders saati 35 TL dir


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Verilen Kursların Ayrıntıları
-23 yıllık ehliyet sahibi ve güvenlikli sürüş sertifikası sahibiyim. -eğitim sadece direksiyon derslerinden ibaret olmayıp, aracı tanıma, güvenlikli araç kullanma, güvenlik teknikleri vb. konular da eğitimde ele alınmaktadır. -gerek otomatik gerekse manuel vitesli araçlarda eğitim verilir. -daha verimli sonuç almak için eğitimler öğrencinin aracıyla verilir. -dileyen bayan öğrencilere eşim de eğitim verebilir