Ankara Etimesgut Vedat Gedik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Vedat Gedik

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Vedat Gedik, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2763 kurs/özel ders verenden 1165 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Vedat Gedik, 116 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
baslangıc ve ileri duzeyde ingilizce  eğitimi
ingilizce konusma dersleri
yds sınavına hazırlık eğitimi


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Derslerimizi  more&more eğitim seti üzerinden istenirse öğrencinin okul konularına takviye olarak yada tüm konuları baştan alarak işlemekteyiz. Ağırlıklı olarak kalıpları öğrenerek konuşma, dinlemeye ve okumaya zaman ayırmaktayız . Grammer konusu kalıplar üzerinden  yoğun bir grammer ağırlığı olmadan  verilmektedir.  kelime bilgisi oyunlar ve okuma metinleri esnasında kademe kademe her ders ortalama 25 kelime olacak şekilde öğrenciyi çok bunaltmadan verilmektedir. Tüm bu çalışmaların merkezinde olan öğrencinin konuya ilgi alakası en önemli kuvvet çarpanıdır. Öğrencinin ilgi alakasını artırmak için farkındalık eğitimi kapsamında aralarda yabancı dil eğitiminin önemi ve yaşantımızda bize nasıl imkanlar açacağı anlatılmaktadır.