Ankara Yenimahalle Zeynep Demirkır

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep  Demirkır

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Demirkır, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 07.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2923 kurs/özel ders verenden 161 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Demirkır, 209 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencisiyim.


İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İkinci el ingilizce kaynaklarımı paylaşabilirim. Lys çalışırken çok yardımı dokunmuştu bana. İyi bi planla ingilizcenizi çok daha güçlendirebilrisiniz.