Ankara Keçiören Elif Demirbaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Demirbaş

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Demirbaş, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 16.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 1001 . sıradadır. Başta Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Demirbaş, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkiye’nin en iyi eğitim fakültesini birincilikle  tamamladım.Üniversite boyunca bir şekilde hep özel ders verdim.Ortaokul için türkçe,sosyal bilgiler;lise için türkçe,tarih,coğrafya,felsefe grubu dersleri verebilirim.Gerek öğrencinin sahip olduğu kaynaklar üzerinden gerekse kendim hazırladığım,hazırlayacağım kaynaklar üzerinden soru çözüp konunun mantığını kavrayarak,hiç bir anlaşılmayan noktayı boş geçmeden konulara devam ederek,okulla aynı seviyeye gelebilir,sınavlara hazırlanabiliriz.


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.