Ankara Keçiören Hakan Yurtseven

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Yurtseven

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Yurtseven, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 24.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 1298 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Yurtseven, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıllık deneyimimizle ister aracinizla ister araclarimizla özel direksiyon dersi veriyoruz ister bay ister bayan hocamızla %100 trafiğe çıkma garantisini temin ediyoruz ayrıca araclarimizda extra fren pedalları bulunmaktadır cesaret sizden deneyimimizle sizi usta şoför yapmak bizden


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları