Ankara Keçiören İhsan Akkaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İhsan Akkaş

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Zeka Oyunları Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İhsan Akkaş, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2985 kurs/özel ders verenden 555 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. İhsan Akkaş, 63 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Adım soyadım İhsan Akkaş.17 Yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim.ilkokul öğrencilerimize vereceğim eğitimle ve takviyelerle başarılarını arttırabileceğimi ve farkındalık oluşturabileceğini düşünüyorum.Aynı zamanda 12 yıllık satranç antrenörüyüm ve TSF lisanslı il hakemiyim.2015_2016 Keçiören okul sporları Satranç 2.ligi.2016-2017 sezonunda Keçiören okul sporları satranç 1.ligi gibi derecelerimiz vardır.Ögrencilerimize  vereceğimiz kursların bitiminde lisans çıkartmak ve TSF organizasyonlarında turnuvalara katılmaları ve takipleri gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Fotoğraflar

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul öğrencilerimizin matematik derslerine akademik anlamda katkı sağlamak matematiği sevilen bir ders haline getirmek birinci önceliğimiz...Öğrencilerimize öncelikli olarak düşünebilme öğretiyoruz.Matematikte anlamak sorunu çözmenin yarısıdır.bu felsefeyle 17 yıllık birikimimizin arkasındayız...
17 yıllık sınıf öğretmeni olarak öğrencilerimizin hem derslerine hemde sınavlara katkı amaçlı klasik ve test usulü hazırlamış olduğumuz soru ve test  çeşitleriyle farkındalık oluşturacağımıza eminiz.