Ankara Keçiören Mehmet Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Can

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Can, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 02.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2906 kurs/özel ders verenden 1133 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Can, 94 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bogazici unv. Ingilizce ogretmenligi mezunuyum. 10 yillik ogretmenlik ve ozel ders tecrubem var. Her seviyede ve yasta ogrenci ile calistim ve calismaktayim. Tum sinavlara yonelik ve iletisim becerisine yonelik kisiye ozel programla kurallar icerisinde bogulmadan ingilizce calismayi teklif ediyorum. Birebir veya online ders yapabiliriz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.