Ankara Keçiören Münevver Gökce

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Münevver Gökce

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Özel Ders , TYT Fizik Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Münevver Gökce, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2447 kurs/özel ders verenden 1233 . sıradadır. Başta Fizik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Münevver Gökce, 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ANKARA KEÇİÖREN KAMPÜS EĞİTİM KURUMLARI FİZİK ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.AYRINTILAR İÇİN NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
7 yıldır fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. Müfredata hakim, öğretmen öğrenci ilişkisinin nasıl olması gerektiğinin bilincinde, başarı odaklı,  çalışmayı  seven bir öğretmen olarak elimden geleni yapmaya hazırım..