Ankara Keçiören Nezihe Aylanc

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nezihe Aylanc

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nezihe Aylanc, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 09.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2762 kurs/özel ders verenden 1826 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nezihe Aylanc, 16 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 Yıllık tecrübe ile bayan öğretmenden kız öğrencilere tüm sınıflar için FİZİK özel dersi verebilirim.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları