Ankara Keçiören Onur Özdil

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Onur Özdil

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Onur Özdil, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 04.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2906 kurs/özel ders verenden 1321 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Onur Özdil, 11 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2015 yılından bu yana çeşitli kurumlarda Türkçe ve edebiyat öğretmenliği yaptım. Hem lisans eğitimimin Hacettepe Üniversitesinde oluşu, hem edebiyat bölümü okuyarak daha detaylı öğrenim ve araştırma fırsatı bulmam, hem kişisel çabalarım, hem de alanımda yüksek linsans bünyesinde akademik araştırmalarım neticesinde kendimi iyi yetiştirdiğimi düşünüyorum.
Artık eğitimin çok farklı mecralarda yapılıyor oluşu, bilgiye kolay ulaşım ve bunun yanında gelen bilgi kirliliği nedeni ile öğretmenlere daha büyük bir iş düştüğünün, mesleği standart bir şekilde yapmaktan ziyade farklı niteliklerle bir adım daha öteye gitmek gerektiğinin bilincindeyim. Farklı eğitim platformlarında, farklı yaş gurupları ile yaşamış olduğum tecrübeler neticesinde kendimde topladığımı düşünüyorum. Mesleğimi sadece bir iş yükü olarak görmeyip vicdani bir bilinçle, bir şeyler kazandırabildiğim her öğrenci ile işimi bir kat daha severek sıkı sıkıya sarıldığımı belirtmeliyim. Özel dersleri şimdiye kadar edindiğim iş tecrübemle ve akademik birikimimle öğrenciler için verimli bir şekilde geçireceğime inanıyorum. Detayları irtibat numaramdan dilediğiniz gibi görüşebiliriz.


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.