Ankara Keçiören Özlem Esendağ

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özlem Esendağ

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özlem Esendağ, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 876 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özlem Esendağ, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde eğitim aldım.Saati 25 tl olmak üzere sadece kendi evime gelebilecek olan öğrencileri kabul ediyorum.

Fotoğraflar

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Gazi üniversitesinde eğitim aldım. Ders çalışma sistemim,  öğrenciye genel bir deneme yaparak öncelikle eksikliklerini tespit ederek bunların üzerinde yoğunlaşmak. Ve bir üst sınıfa hazırlamak olacaktır. Saati 25 tl olmak üzere sadece kendi evime gelebilecek öğrencileri kabul ediyorum.
Gazi üniversitesinde eğitim aldım. Ders çalışma sistemim,  öğrenciye genel bir deneme yaparak öncelikle eksikliklerini tespit ederek bunların üzerinde yoğunlaşmak, Türkçe dersini sevmesini sağlayarak bir üst sınıfa hazırlamak olacaktır. Saati 25 tl olmak üzere sadece kendi evimdeki öğrencileri kabul ediyorum.
Gazi üniversitesinde eğitim aldım. Ders çalışma sistemim,  öğrenciye genel bir deneme yaparak öncelikle eksikliklerini tespit ederek bunların üzerinde yoğunlaşmak ve bol bol soru çözerek pekiştirmek şeklinde devam edecek. Saati 25 tl olmak üzere sadece evime gelebilecek  öğrencileri kabul ediyorum.