Ankara Keçiören Tuğçe Vural

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğçe  Vural

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğçe Vural, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 24.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 1258 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğçe Vural, 265 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilkent Üniversitesi İngilizce hazırlık eğitimi aldım. Ardından İngilizce pratik konuşma hızlandırma olarak 1 yıl kadar farklı bir kurs İngilizce eğitimi  aldım. Ilkokul ortaöğretim lise için derslere yardım amaçlı özel bire bir ders veriyorum. Veli talebine göre yine pratik ingilizce konuşma günlük dilde her seviye de 6 senedir takviye ders veriyorum.) 05436740782 numaradan detaylar için iletişime geçebilirsiniz..


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.