Ankara Keçiören Ülviye Yurtseven

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ülviye  Yurtseven

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ülviye Yurtseven , ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 25.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2973 kurs/özel ders verenden 257 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ülviye Yurtseven , 11 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB onaylı sertifikamla 10 yıldır bu meslek içerisindeyim. 33 yaşındayım 15 yıldır aktif araç kullanıyorum Trafikten ve araçtan korkmayın. Korkularınızı yoğun trafikte beraber yenelim. Isterseniz kendi aracınızla isterseniz benim aracımla size hizmet verebilmek icin buradayım


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
10 yıllık deneyimimle sizlere hizmet verebilmek için buradayım