Ankara Mamak Cansel Ela Taşkıran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cansel ela Taşkıran

mamak, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Matematik Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cansel ela Taşkıran, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 17.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 952 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cansel ela Taşkıran, 180 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar... Ankara universitesi lisans mezunuyum. Yurt dışında alanımla ilgili 7 ay egitim aldım. Yeni seyler denemeyi seviyorum. Guler yüzlü sakin biriyim. Akademik olarak alanımdaki bilgime güveniyorum .Ingilizceye ileri derecede hakimim. Ders çalışmayı ve birşeyler öğrenmeyi  seviyorum. Özel derslerimizi birlikte kararlaştırdığımız bir yerde yapabilirz. Derste kullanılacak materyaller ve not alınmasına özen gösteriyorum. Kendim de bir sınava hazırlandığım için çalışmalarımız oldukça verimli olur diye düşünüyorum.  Derslerimizin düzenli ve planlı bir şekilde olması başarı ihtimalimizi arttırır. Bu yüzden hedefimizi belirleyip bir plan yaparak ona göreçalışıyoruz. Birlikte verimli bir şekilde sıkılmadan sohbet ederek çalışabilecegimizi ve verimalabileceğimizi düşünüyorum. :)