Ankara Mamak Cengizhan Sabuncu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cengizhan Sabuncu

mamak, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS (TEOG) Kursu , Biyoloji Kursu , Coğrafya Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cengizhan Sabuncu, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 29.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 3008 kurs/özel ders verenden 611 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cengizhan Sabuncu, 174 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
21 yaşında bir ODTÜ öğrencisiyim. İlkokul ,ortaokulu, LGS öğrencilerine özel matematik dersi verebilirim. Saat ucreti konusunda anlaşma yapılır. Piyasaya göre daha ucuza özel ders veriyorum. Özellikle matematik, geometri, fizik , biyoloji ,kimya gibi sayısal ağırlıkli derslere yatkınımdır. Ayrıca coğrafya ve tarih bilgimde vardir. İletişim konusunda ise daha önce çalıştığım işlerden dolayı tecrübem vardır.

Fotoğraflar

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Daha önce 3 öğrenciye ders vermiştim. Çok memnun kaldıklarını söylediler.
Daha önce ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi verdim. Ayrıca lise 2. Sınıf öğrencisine         de matematik özel dersi vermekteyim.
Bireysel bir kurs, ayrıca LGS öğrencilerine özel koçlukda yapılır.