Ankara Mamak Esra Blkış

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra  Blkış

mamak, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Blkış, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 534 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Blkış, 68 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunuyum daha önce Almanca özel ders verdim .3 ay Berlin’de staj yaptım. Kursta Almanca dersi verdim ve  Şuanda özel bir kurumda Almanca öğretmenliği yapıyorum .


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
dersler isteğe göre konuşma , aile birleşimi veya okula yardımcı olarak verilebilir .