Ankara Merkez Adem Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adem Hoca

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Geometri Kursu , GMAT Kursu , GRE Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , PTE Kursu , SAT Kursu , SSAT Kursu , Temel Lise Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , TOEFL Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adem Hoca, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2974 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 49 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adem Hoca, 1448 gelen talepten 101 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,  5 yıldır matematik özel dersi veriyorum. Matematik öğrenmek ve hayatınızın tüm eğitim dönemlerinde başarıyı yakalamak istiyorsanız özel ders almayı düşünmelisiniz.

Her şey sevmekle başlar. Matematik birçoklarımız için karmaşık,  anlaşılmaz bir olgu olmuştur. Ancak iyi bir öğretmen gözetiminde ve gerekli yöntemler kullanılarak matematik öğrenmek hiç de zor değildir.

Çocuklarımızın okul başarısını etkileyen birçok etken vardır. Okul,  öğretmen,  sınav sistemleri, arkadaşlar... Çocuğunuzun başarılı bir öğrencilik hayatı sürdürmesini ve yaşam hedeflerine ulaşmasını istiyorsanız, bu amaca ulaşmanın en kolay ve doğru yolu özel ders aldırmaktır.

Kısacası, matematik artık dert olmaktan çıksın istiyorsanız lütfen bana ulaşın.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocuğunuzun sınav sistem değişikliklerinden etkilenmeden iyi bir üniversite ve bölüm kazanmasını istiyorsanız,  özel ders saldırmaktan çekinmeyin ve lütfen bana ulaşın.
Üniversite sınavları öncesinde iyi bir lise eğitimi almak şarttır. Üniversiteye giden yolun iyi ve sağlam temellere oturtulması gerekmektedir. Çocuğunuzun iyi bir liseye yerleşmesi,  istediği üniversite ve bölüme yerleşmesi  ve başarılı bir öğrenim hayatı geçirmesi için matematik kilit roldedir. Çocuğunuzun başarılı olması için iyi  matematik bilmesi artık zorunludur. Matematik öğrenmek isteyenler lütfen bana ulaşın.
Çocuğunuzun başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmesini ve yaşamındaki hedeflerine ulaşmasını istiyorsanız, okuldaki eğitimin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın.
Matematik ders ve dert olmaktan çıksın,  çocuğunuz matematiği sevsin ve başarılı olsun istiyorsanız lütfen bana ulaşın.