Ankara Merkez Adem Uzel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adem Uzel

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Mimari Proje Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Revit Kursu , CNC Kursu , Direksiyon Kursu , Makine Proje Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adem Uzel, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 1818 . sıradadır. Başta Cad Cam olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adem Uzel, 266 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
başlangıç orta ve ileri düzeyde Autocad dersi verilir


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Mimari Proje Nedir?

Mimari olan her projeyi okuma, projelendirme ve görselleştirmenin temel mantığının anlatılması. Sektörde en çok kullanılan teknik çizim programı olan Autodesk AutoCad ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu proje çizimlerinin uygulanması. Google’ın geliştirip desteklediği bir başka 3 boyutlu mimari çizim programı olan Sketch Up ile 3 boyutlu ölçülü modellerin kısa sürede modellenip, model arşivinin genişletilmesi. Dünya’da resimleri ve grafikleri düzenleme konusunda en çok tercih edilen program olarak kabul edilen Adobe Photoshop ile birlikte gerekli olan müdahalelerin ve efektlerin görselleştirmeye yardımcı olacak şekilde kullanılması amaçlanmaktadır.