Ankara Merkez Atakan Düzgün

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Atakan Düzgün

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Atakan Düzgün, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 31.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2814 kurs/özel ders verenden 427 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Atakan Düzgün, 245 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Odtü GVO mezunu, Hacettepe İngilizce iktisat öğrencisiyim. Liseyi de %100 ingilizce olarak okudum. Ankara'da öğrenci evinde veya gelme sıkıntısı yoksa kendi evimde ders veriyorum. Öğrencilerin seviyesine öre belirlenen kaynak kitaplarla adım adım ilerliyoruz. Seçeceğimiz keyifli kitaplarla hem okuma alışkanlığı kazandırıyoruz aynı zamanda İngilizcenin gelişmesinde katkıda bulunuyoruz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bir veya birkaç yayın kullanılır. Dinleme, konuşma, yazma, dil bilgisi gibi steplerle ilerlenir
Bir veya birkaç yayın kullanılır. Dinleme, konuşma, yazma, dil bilgisi gibi steplerle ilerlenir
İlkokul öğrencilerine hem derslerine yardımcı hemde akıcı konuşabilme seviyesine kadar getirmeyi amaçlayan özel ders verilmektedir. Bir veya birkaç yayın kullanılır. Dinleme, konuşma, yazma, dil bilgisi gibi steplerle ilerlenir
Öğrencileri İngilizceye 0 dan başlatarak akıcı konuşabilme seviyesine getirmek hedeflenir. Bir veya birkaç yayın kullanılır. Dinleme, konuşma, yazma, dil bilgisi gibi steplerle ilerlenir. 25TL saatlik ücretidir.
Çocuklara kelime altyapısıyla başlayarak 0 dan İngilizce dersi!