Ankara Merkez Aydın Değirmenci

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aydın Değirmenci

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aydın Değirmenci, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 11.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2922 kurs/özel ders verenden 390 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aydın Değirmenci, 171 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özellikle İlköğretim ve Lise Döneminde başarı ve öğrenme odaklı bir İngilizce ve Rusça özel ders istiyorsanız, İngilizce’yi ve Rusça'yı ezberlemek değil anlamak ve yaşamak istiyorsanız, o zaman size yardım edebilirim.Siz çözmek zorunda kalmayın diye on binlerce soru çözdüm, siz hepsini okumak zorunda kalmayın diye yine on binlerce sayfa kitap okudum. Binlerce saat İngilizce ve Rusça dinledim, yüzlerce saat İngilizce ve Rusça konuştum. Binlerce sayfa İngilizce ve Rusça yazdım.Sizin için İngilizce ve Rusça adına ihtiyacınız olacak ne varsa inceledim, araştırdım ve öğrendim. Böylece kendi başınıza yıllarca öğreneceklerinizi, benimle 2-3 kat daha hızlı öğrenebilirsiniz. Merhaba, Yıllardır her seviyeden öğrenciye İngilizce ve Rusça  eğitimi veren bir öğretmenim. Ayrıca yazılı çeviri hacmi on binlerce kelimeyi aşmış, ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte görev almış bir tercümanım. Detaylı bilgi için bana telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.?

Önemli olan eğitimin kalitesi

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.