Ankara Merkez Berivan Salman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Berivan Salman

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TOEFL Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Berivan Salman, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2906 kurs/özel ders verenden 841 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Berivan Salman, 194 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden yeni mezun oldum. Öğrencilerin anlamakta zorluk çekebileceği konuları kolaylıkla fark edebiliyorum ve onlara uygun anlatım şekilleri geliştirebiliyorum. Yurt dışı deneyimim de var. Bir dili tam anlamıyla öğrenmek sadece grammer öğrenmekle  mümkün değildir. Öğrencilerime dinleme, yazma ve konuşma konusunda da yardımcı olacağım.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.