Bursa Merkez Bilal Cinviz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilal Cinviz

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Proje Yönetimi Kursu , Analog Devre Kursu , Arduino Kursu , Autocad Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Direksiyon Kursu , Elektronik Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , TYT Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilal Cinviz, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 896 kurs/özel ders verenden 264 . sıradadır. Başta Elektronik olmak üzere 31 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilal Cinviz, 509 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisliği eğitimi görmekteyim.Şu an Bursa'da staj yapmaktayım.Uzun yıllardır özel dersler veriyorum. Kendi alanımla ilgili proje tabanlı destek de sunmaktayım.

Özel dersleri genel olarak bire bir yüz yüze şekilde gerçekleştiriyorum ancak ihtiyaca ve uygun zaman kriterine göre internet üzerinden de yazılım ve donanım gibi alanlarda eğitimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Özel derslerde en büyük avantaj bire bir öğrenci odaklı bir eğitim modelinin uygulanabilmesidir. Öğrenci anlayamadığı veya eksik olduğu konularda planlı bir eğitmen sayesinde hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilmektedir.

Sizde vermiş olduğum eğitimlerden birine ihtiyaç duyuyorsanız hiç çekinmeden iletişime geçiniz.

Tel: 0 543 317 3520Verilen Kursların Ayrıntıları
Direksiyon derslerini kendi aracınızda verebilirim. Daha önce bir çok tecrübem oldu. Ankara ve Bursa için kendi aracınızda direksiyon sınavı öncesi veya ehliyet almışsanız pratik öğrenmek amaçlı eğitim talep edebilirsiniz.
Analog devre derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Projeleriniz var ise destek verebilirim. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Arduino derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Projeleriniz var ise destek verebilirim. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Autocad derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Projeleriniz var ise destek verebilirim. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Direksiyon derslerini kendi aracınızda verebilirim. Daha önce bir çok tecrübem oldu. Ankara ve Bursa için kendi aracınızda direksiyon sınavı öncesi veya ehliyet almışsanız pratik öğrenmek amaçlı eğitim talep edebilirsiniz.
Elektronik derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz.