Ankara Keçiören Bossan Balkanova

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bossan Balkanova

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bossan Balkanova, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2981 kurs/özel ders verenden 221 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bossan Balkanova, 421 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
GATA tıp fakültesi 4. sınıf öğrencisi. Rusça ana dilim, İngilizce ana dil düzeyindedir. Satrançta ülke 3.sü oldum. Çok uygun fiyatlara yabancı dil ve satranç dersi vermekteyim.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Satrançta ülke 3. sü oldum. Diplomam mevcut. Satranç dersi verme tecrübem var. Çocuğnuz sıkılmadan bu oynu seveceğine garanti veriyorum.
Ankara'da tıp fakultesi 4. sınıf öğrencisiyim. Rusça ana dilim ve İngilizce ana dil düzeyindedir. Sıkıcı olmayan ve akılda kalıcı metodlarla ders veriyorum.