Ankara Merkez Burak Kara

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak Kara

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Kara, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2806 kurs/özel ders verenden 225 . sıradadır. Başta İş İngilizcesi olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Kara, 223 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar biz Monika & Burak!

Monika: Yabancı Bir Dil olarak İngilizce Öğretme Sertifikalı(*)  İngiliz vatandaşıdır. Ana dili İngilizce olup, Türkçe bilmemektedir, aktif olarak Speaking (Konuşma) dersleri ve takviye diğer skills dersleri vermektedir.

Burak: Amerika Birleşik Devletleri'nin değişik eyaletlerinde uzun süre yaşadı ve bu süreçte dil ve master eğitimini tamamladı, üniversitelerde mühendislik dersleri verdi. Şuan Türkiye'de mühendis olup, aktif olarak İngilizce dersleri de vermektedir.

İki eğitmen olarak, sizlere İngilizce öğretmek için buradayız!

Saatlik ders programımız---> 30-45 dakika ihtiyaca yönelik temel uygulamalardan (grammar, vocabulary, etc.) sonra isteğe göre 15-30 dakika arasında Konuşma (Speaking) çalışmalarından oluşmaktadır. Dersin işleyişi tamamen öğrencinin seviyesine ve hedeflerine göre belirlenmektedir.

Ana dili İngilizce olan (Native Speaker), İNGİLİZCE ÖĞRETME SERTİFİKALI profesyonel, genç, dinamik bir eğitmen ile konuşma becerinizi test edin, geliştirin!

ÇOCUKLAR ve ÖĞRENCİLER İÇİN: Her seviye ve her yaş grubuna 4 ana beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayan İngilizce takviye dersleri vermekteyiz (ana okulu / ilkokul /orta okul / lise / ünv.  beginner C1,C2/ intermediate B1,B2/ advanced A2,A1 seviyelere takviye).

YETİŞKİNLER İÇİN: İşiniz gereği gerekebilecek pratik konuşma kalıpları, günlük diyaloglar, terimler, ihtiyacınıza yönelik dil becerilerinin geliştirilmesi, gramer ve kelime egzersizleri, dinleme, okuma, yazma tekniklerinin geliştirilmesi konularında deneyimliyiz.

KURS, günlük konuşmaları, normal İngilizce ders kitaplarında bulunması zor ancak Amerikan&İngiliz halkı tarafından günlük hayatta sürekli kullanılabilecek popüler terimleri de kapsayan deyimleri, diyalogları (alışveriş, tatil, seyahat, okul, restoran, hastane, adres sorma, arkadaş edinme vb. diyaloglar) kapsamakta olup, isteğe bağlı olarak okul müfredatınız/iş ihtiyacınız ile de uyumlu olarak devam edilebilmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Verilen kurs kesinlikle yabancı dil sınavlarına (YDS vb.) yönelik DEĞİLDİR. Kursun kapsamı, günlük konuşma, yazma, dinleme /anlama becerisinin kazanılması / geliştirilmesidir. Ayrıca, SKYPE vb. programlar aracılığı ile verilen derslerin verimini düşük bulduğumuz için ONLINE DERS VERMİYORUZ!

Gruplarda kişi başı saatlik ücret vb. sorularınız varsa veya daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen arayınız.

-----------------------------------------------------------------------------------------
(*) Yabancı Bir Dil olarak İngilizce Öğretme Sertifikamız, ülkemiz de dahil dünyanın bir çok yerinde geçerli olan TEFL'dir. Kurs programımız, sertifika standartlarındadır.

Fotoğraflar