Ankara Gölbaşı Elif Karakılçık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Karakılçık

gölbaşi, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Karakılçık, ANKARA GÖLBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 31.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 508 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Karakılçık, 321 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Mütercim-tercümanlık okuyorum ve lise öğrencisiyken ABD Dışişleri Bakanlığından burs alarak bir dönem Amerika'da yaşadım ve eğitim gördüm. Ingilizce olarak kendime güveniyorum. Ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ders verdim. Şu aralar çeviri yapmakla meşgulüm.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaşımdan ötürü çok güzel anlaşarak güzel bir eğitim öğretim göreceğiz.
Teog'a çok güzel bir hazırlanmanın yani sıra Ingilizce'yi hem sevecek hem de öğreneceksiniz. Sizin için asla zor olmayacak.
Çocuklarla iletişimim iyidir ve daha önce küçük öğrencilerim oldu.
Çocuklara iletişimim güçlü ve onlarla ıyi bir iş çıkaracagimizi düşünüyorum.