Ankara Merkez Erkin Eren

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Erkin Eren

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Gitar Özel Ders , Bateri Kursu , Gitar Kursu , Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Photoshop Kursu , Access Kursu , Arduino Kursu , Kodlama Kursu , Web Tasarım Kursu , SQL Kursu , SEO Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , Android Uygulama Kursu , PHP Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , WordPress Kursu , HTML5 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Direksiyon Kursu , Hukuk Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erkin Eren, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2959 kurs/özel ders verenden 25 . sıradadır. Başta Yazılım olmak üzere 27 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erkin Eren, 475 gelen talepten 56 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun kod yazıyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, frameworkler, cloud sistemler kullanıyorum. İhtiyacınız olan yazılım için bana ulaşıp bilgi verdiğiniz takdirde çözüm önerilerimi size hemen sunmak isterim. Referanslarım mevcuttur.
İletişim: 0 506 123 7748Verilen Kursların Ayrıntıları
Direksiyon derslerini kendi aracınızda verebilirim. Daha önce tecrübelerim oldu. Ankara için kendi aracınızda direksiyon sınavı öncesi veya ehliyet almışsanız pratik öğrenmek amaçlı eğitim talep edebilirsiniz.
Gitar özel derslerini klasik ve akustik gitar için vermekteyim. Başlangıç ve orta seviye öğrencilere yönelik bir kurstur. Devam eden öğrencilerim vardır. Bilgi için İletişime geçiniz.
Bateri (davul veya drum) dersleri vermekteyim. Başlangıç ve orta seviye öğrencilere yönelik bir kurstur. Devam eden öğrencilerim vardır. Bilgi için İletişime geçiniz.
Gitar özel derslerini klasik ve akustik gitar için vermekteyim. Başlangıç ve orta seviye öğrencilere yönelik bir kurstur. Devam eden öğrencilerim vardır. Bilgi için İletişime geçiniz.
Word derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz.
Excel derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kurs Visual Basic kısmını da içermektedir.
Powerpoint derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Sunum hazırlamanın en iyi ve hızlı tekniklerini öğrenebilir, güzel tasarımlarla sunumunuzu etkileyici hale getirebilirsiniz.
Photoshop derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinde hiç bilmeyenlere yönelik bir kurstur. Bu kurs ile birlikte photoshop programında kendi ihtiyaçlarınız karşılayabilir ve hatta temel tekniklerle bir fotoğrafçının kullandığı günlük işlemleri yapabilirsiniz. Fotoğrafçılık ofisinde tecrübem vardır.
Ms Access derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Özellikle bazı endüstri mühendisliği öğrencileri her ne kadar günümüzde access pek kullanılmasa da hocalarının verdiği ödevler nedeniyle ms access projelerine ihtiyaç duymaktadır. Sizin de bir projeye ihtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.
Arduino kursunu özel ders olarak vermiyorum. Arduino projeleriniz var ise bana ulaştığınız takdirde anlaştıktan sonra yapabilir ve size teslim edebilirim. Örnek projelerim için iletişime geçiniz.
Algoritma ve temel kod bilgisi kursudur. Kod yazmanın temellerine hakim olmayanlar için uygundur.
Web Tasarım derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Derslerimizde belli bir ilerleme kaydettikten sonra örnek siteler tasarlayacağız.
SQL derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Insert, Update, Delete, Select işlemlerinden daha öteye taşıyacağımız bu derste ileri sql bilgileri edineceksiniz.
Seo dersleri alabilir veya sitenize seo yaptırabilirsiniz
PHP, MYSQL, C#, JAVA, ANDROID gibi başlıca programlama dillerinde dersler verdim ve halen devam eden özel derslerim mevcuttur. Dersleri İnternet üzerinden olabildiği gibi genelde yüz yüze gerçekleştiriyorum.
Proje tabanlı işler ile son zamanlarda çok fazla uğraşıyorum.
Sizin de projeniz varsa yardımcı olmak isterim aynı zamanda bire bir özel ders ihtiyaçlarınıza en iyi planlamayı yaparak hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayabilirim.
Java derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Nesne Yönemli Programlamayı öğrenmek için en iyi seçeneklerden bir tanesi javadır. Java bilginizi geliştirerek Android uygulamalar yazabilirsiniz. Android dersleride mevcuttur. Java swing kütüphanesi ile başlangıç öğrencileri için görsel programlamanın temellerini atıyoruz
Android derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Mobil uygulama yazmak çok zevklidir. Bunun için temel java bilginiz olmalıdır. Eğer java bilmiyorsanız öncelikle javanın temellerini öğrendikten sonra android derslerimizi öğrenmeye başlayabiliriz. Örnek yaptığım uygulamalar mevuttur
Php derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz.
Temel Bilgisayar derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Temel bilgisayar terimlerini ve uygulamalarını öğreneceksiniz. Giriş ve çıkış aygıtları gibi donanım bilgisinden, office programlarına ve windows programlarını kullanmaya kadar geniş bir yelpazede temel bilgisayar kursu alabilirsiniz.
Web Tasarım derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Derslerimizde belli bir ilerleme kaydettikten sonra örnek siteler tasarlayacağız. Wordpress' in yönetim panelinde neler yapabileceğimizi öğrenecek ve ardından wordpress' i kendimize göre özelleştireceğiz. Advanced düzeyde Wordpress' in kendi fonksiyonlarını oluşturacağımız php sayfalarından custom olarak kullanmayı öğrenenebilirsiniz.
HTML5 derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Html5 ile sanki sayfalarımız programlıyor gibi ileri düzey işler yapmayı öğreneceğiz. Html5 ile gelen yeni özelliklere eski sürümle karşılaştırmalı olarak bilgi sahibi oalcaksınız.
Jquery derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. İnternet sitelerinde olmazsa olmaz java script dilinin bir framework' ü diyebileceğimiz jquery ile dinamik siteler ve hızlı etkileşimler sağlamayı öğrenebilirsiniz. Php ile Jquery birlite kullanıldığında çok güzel siteler ortaya çıkarabilirsiniz.
C# derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Derslerimizde belli bir ilerleme kaydettikten sonra seçeceğiniz bir otomasyon programını kodlamayı ve işlevsel hale getirmeyi öğreneceğiz.
C derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Programlama dillerinin temeli olarak sayılan C dili ile temel işlevleri öğrendikten sonra konsol oyunları yazabiliriz.
C++ derslerimizi online olarak teamviewer üzerinden veya yüz yüze birebir olarak gerçekleştirebiliriz. Başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar özel ders talep edebilirsiniz. Pointer ve veri yapıları konuları kabusunuz olmaktan çıksın aslında o kadar da zor değil :)
Direksiyon derslerini kendi aracınızda verebilirim. Daha önce tecrübelerim oldu. Ankara için kendi aracınızda direksiyon sonavı öncesi veya ehliyet almışsanız pratik öğrenmek amaçlı eğitim talep edebilirsiniz.
Gazi Hukuk Fakültesi mezunu bir birey olarak size hukuk ile ilgili alanlarda bilgim ölçüsünde yardımcı olmak isterim. Detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorumlar
Yasin DOĞAN
PHP dersi için Erkin Beyden destek aldım. Sıfırdan başlayıp güzel bir ilerleme kaydettik. Kendisine kurs bitiminden sonra da ulaşıp destek alabiliyorum. Yazılım kursu arıyorsanız bence bir şans vermelisiniz.
08.01.2018