Ankara Merkez Erol Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erol Hoca

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erol Hoca, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 11.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 540 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erol Hoca, 30 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB Sertifikalı sürücü kursunda Usta Öğretici olarak çalışmaktayım. Ehliyet sonrası trafikte seri ve güvenli sürüş teknikleriyle aktif araç kullanma becerisini geliştirmek için, güvenlik pedalları olan özel donanımlı aracımla, Ankara’da akan trafikte bay ve bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. Ders güzergâhları kişinin isteğine göre düzenlenebilir. Bir günde 2-3-4 saat ders verilir İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla (Otomatik, Manuel) vitesli araçlarla özel direksiyon dersi alma imkânı. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergâhta eğitim verilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz isteyen kursiyerlere yağışlı hava da veya gece karanlığında far ışığında araç kullanma eğitimi verilir. Ankara’nın her semtinde Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Yaşamkent, Yapracık, Çankaya, Oran sitesi, Dikmen, Balgat, Esat, Mamak, Etlik, Ovacık vb. Ankara da yapılan bütün direksiyon sınav güzergâhlarında özel direksiyon eğitimi verilir.
Özel direksiyon eğitimi, her araba kullanmayı bilenden alınabilecek sıradan bir eğitim değildir. Kendinizin ve karşınızdakinin güvenliği hayati bir konudur. Ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte usta sürücü olmak için, akıcı araç kullanmak için uzmandan özel direksiyon eğitimi almanız gerekir.
‘’ANKARA' da yaşıyorum, ehliyetim var fakat araç kullanmayı bilmiyorum’’ diye sakın üzülmeyin”.  Ankara trafiğinde seri,  güvenli ve akıcı araç kullanma becerisini geliştirmek için usta öğreticiden Özel Direksiyon dersi verilir.
1) Araç genel olarak tanıtılır. Kontrol paneli, debriyaj, fren, gaz pedalları ve vites kolunun nasıl kullanıldığı anlatılır. Araç bakımı hakkın da bilgi verilir.
2) Aracın çalıştırılması, 1. 2.vitesler üzerinde pratik yaparak seri kalkış öğretilir, pedallara uyum çalışmaları yapılır, direksiyon hareketleri ve aynaların kullanılması öğretilir.
3) Ana cadde ve sokaklarda 3. vites ve yukarısı çalıştırılır, dur-kalk çalışmaları, araç geçme ve şerit değiştirme öğretilir.
4) Eğimli yollar için dur-kalk çalışmaları yapılır. Rampada ileri ve geri gidişler çalışılır.          
5) Akan trafiğe çıkılır. Yoğun trafikte kavşak dönüş kuralları öğretilir.
6) Dar sokaklarda manevralar yaptırılır.
7) Hızlı ve dikkatli sürüş teknikleri çalışılır. Refleksler geliştirilir.
8) Kaldırıma paralel ve dikey park çalışması yaptırılır.
DİREKSİYON SINAVINA GİRECEK ADAYLARIMIZA KENDİ SINAV YERİNDE ÖZEL ÇALIŞMA VE DENEME SINAVI YAPTIRILIR.
Sınav alanında kaldırıma 50 cm az iki duba arasına paralel park, L geri park, 25 metre düz şekilde geri gitme, eğimli yolda yokuş kalkışı ve 30 km hızla giderken ani durma öğretilir ve çalıştırılır.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
MEB. Sertifikalı sürücü kursunda Usta Öğretici olarak çalışmaktayım. Ehliyet sonrası Trafikte Seri ve Güvenli Araç Kullanma Becerisini Geliştirmek için deneyimli uzman direksiyon öğretmeni olarak uygun fiyata ders veriyorum. Renault Clio özel donanımlı aracımla, Trafik'te aktif ve güvenilir sürüş teknikleriyle çalıştırıyorum.              
        Eryaman, Batıkent ve Çayyolu veya trafiğin uygun olduğu semtler de hafta içi, hafta sonu size en uygun gün ve saatlerde direksiyon eğitimi veriyorum. Bir günde en az 2 saat ders veriyorum
    MEB Sertifikalı sürücü kursunda Usta Öğretici olarak çalışmaktayım. Ehliyet sonrası trafikte seri ve güvenli sürüş teknikleriyle aktif araç kullanma becerisini geliştirmek için, güvenlik pedalları olan özel donanımlı aracımla, Ankara’nın bütün semtlerinde akan trafikte bay ve bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. Ders güzergâhları kişinin isteğine göre düzenlenebilir. Bir günde 2-3 saat ders verilir İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla (Otomatik, Manuel) vitesli araçlarla özel direksiyon dersi alma imkânı.
      Randevu almak için lütfen arayınız Tel: 0542 226 67 95
DİREKSİYON SINAVINA GİRECEK KURSİYERLERE SINAV ÖNCESİ   AYRINTILI ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ VERİLİR.    
• Araç genel olarak tanıtılır. Kontrol paneli, debriyaj, fren, gaz pedalları ve vites kolunun nasıl kullanıldığı anlatılır. Araç bakımı hakkında bilgi verilir.
• Aracın çalıştırılması, 1. 2.vitesler üzerinde pratik, aynaların kullanılması ve pedallara uyum çalışmaları yapılır.
• 3. vites ve yukarısı çalıştırılır, dur-kalk çalışmaları, araç geçme ve şerit değiştirme öğretilir.
• Eğimli yollar için dur-kalk çalışmaları yapılır. Rampada ileri ve geri gidişlere çalışılır.          
• Akan trafiğe çıkılır. Yoğun trafikte kavşak dönüş kuralları öğretilir.
• Dar sokaklarda manevralar yaptırılır.
• Hızlı ve dikkatli sürüş teknikleri çalışılır. Refleksler geliştirilir.
• Paralel park ve iki araç arasına dikey park çalışılır.