Ankara Altındağ Gökhan Akçeşme

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Akçeşme

altindağ, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Akçeşme, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 56 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Akçeşme, 392 gelen talepten 26 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yurtdışında Amerika Birleşik Devletlerinde Yüksek Lisans eğitimi aldım. YDS notum 96 TOEFL notum 112 dir. Her seviyede inglizce dersi anlatabilirim. Sınavlara yönelik hazırlayabilirm. Elimde çok kapsamlı ingilizce arşivler bulunmaktadır. Başarmak istediğiniz sonuca göre program hazırlayarak kaynakları ona göre tasarlayabilirim.  Taktik ve teknik yönden nelere dikkat edilmesi gerektiği konulara analitik yaklaşımlar sergileyebilirim. 11 senedir özel ders vermekteyim ve öğrencilere yaklaşımımı seviyelerine göre ayarlayabilirim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kişiye özel programlarla istenilen yeti ve becerinin kazanılması için görsel ve duyusal temele dayana bir eğitim hizmeti vermekteyiz. Not ağırlıklı olmaktan çok öğrenmeyi esas alan anadil kazanımına önem veren bir eğitim anlayışımız mevcuttur.
bütün yaştaki çocukların bireysel gelişimlerine ve zeka yapılarına uygun olarak konuşma ve dinleme ağırlıklı dil kazanım becerileri uygulayarak özgün bir eğitim vermekteyim. geçmişin klasik klişe gramer esaslı öğreniminin yerine görsel bazda farklı duyu organlarına hitap ederek daha çok akılda kalmayı temel edinen bir eğitim anlayışına sahip olarak eğitimler verilmektedir.
YDS konusunda senelerin verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile bireysel bazda not taleplerine göre ders ve eğitim programı hazırlamaktayım. kişisel olarak ders dışı takip etmekte ve bireysel gelişimi istatistiksel olarak incelemekteyim. kişilerin ihtiyaç duydukları notu almalarını garanti altına almaktayım ve kaynak konusunda sınırsız metaryele sahip olduğumu ifade etmek isterim.