Ankara Yenimahalle Hacer Türker

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hacer Türker

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Çocuk Arapçası Kursu , İngilizce Kursu , Arapça Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Coğrafya Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Arapça Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , Arapça Muafiyet Sınavı Kursu , TYT Türkçe Kursu , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Coğrafya Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hacer Türker, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 15.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 282 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 26 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hacer Türker, 357 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce başlangıç seviyelerinde (a1-b1) ders verebilirim. Fiyat konusunda aşırıya kaçma amacım mesleğime kendimi hazırlamak. Yaş tercihimde alt sınır yok, ama en fazla lise çağına kadar öğrenci edinmeyi tercih ediyorum.  Çocuklarla iyi anlaşırım ve dil öğrenme ve öğretmede yetenekliyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
A1-B son derece arasında eğitim veriyorum. Fiyat konusunda anlaşabileceğimize şüphem yok.
Ortaokul derslerine yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda abartılı değilim amacım tecrübe edinmek.
Ankaranın merkeze yakın çoğu ilçesine gidebilirim. Çocuklarla iletişimime güveniyorum ve kendim de dil öğrenme konusunda yetenekli olduğum için hangi yollarla öğretebileceğim konusunda kendime güveniyorum. Fiyat konusunda abartılı değilim bu işi mesleğime hazırlanma amacıyla yapıyorum.
Ankaranın merkeze yakın çoğu ilçesine gidebilirim. A1-B1 seviyesinde uzmanım ileri düzeyler için de bir deneyim yapabilirim. kendim de dil öğrenme konusunda yetenekli olduğum için hangi yollarla öğretebileceğim konusunda kendime güveniyorum. Fiyat konusunda abartılı değilim bu işi mesleğime hazırlanma amacıyla yapıyorum.
Gazi üniversitesinde arapça öğretmenliği okuyorum ve imam hatip lisesi mezunuyum. Dil konusunda yetenekliyim. Başlangıç ve orta seviye ders verebilirim. Amacım yüksek ücret kazanmak değil mesleğim için tecrübe edinmek.
Ankaranın merkeze yakın çoğu ilçesine gidebilirim. Çocuklarla iletişimime güveniyorum ve kendim de dil öğrenme konusunda yetenekli olduğum için hangi yollarla öğretebileceğim konusunda kendime güveniyorum. Fiyat konusunda abartılı değilim bu işi mesleğime hazırlanma amacıyla yapıyorum.
İngilizce ve Arapça başlangıç ve orta seviye.
Gazi üniversitesinde arapça öğretmenliği okuyorum ve imam hatip lisesi mezunuyum. Dil öğrenme ve öğretmede yetenekliyim. Amacım yüksek miktarda para kazanmak değil mesleğim için tecrübe kazanmak.