Ankara Merkez Kemal İnce

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal  İnce

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal İnce, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2928 kurs/özel ders verenden 805 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kemal İnce, 389 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyede İngilizce öğrenmek ve konuşmak isteyenlere 22 yıldır öğretmeye ve konuşturmaya devam ediyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kısa zamana sıkıştırılan çalışma sonuç vermez
Kısa zamanda konuşabilen geleceğimiz çocuklar
Tüm deniz terminolojisi-sefer operasyonları-tehlikeli ve acil durum prosedurları TÜRKÇE konuşma yasağı konularak birebir işlenir.

To be taken aback
Global pazar içinde aktif ekonomiye sahip ülke sayısı 56 kadardır.Ülkemiz girişimcileri de haklı olarak bu ekonomi içinde olma isteğini her geçen gün artırmaktalar.Ancak yeni pazara giriş için iletişim şart.İngilizce yanında en az iki dil daha bilen iş adamı trend şu an.
Her üniversitenin hazırlık atlama sınav şekli farklıdır.Sınav mantığı odaklı çalışma yapılır.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Ve dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendirir.

Bu dersler mutlaka ciddi bir program dahilinde yapılır
IELTS, dört dil becerisini (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) kapsayan görev tabanlı bir sınavdır. IELTS adayları, sınavın dört bileşeni için ayrı not alırlar. Bu notların ortalaması genel sınav notunu oluşturur. Bileşenlerin her biri, belirli bir beceri üzerine yoğunlaşmak için özenle tasarlanmıştır.

Level test sonrası çalışma başlatılır
Aslında bizim ülkemizde doğmuş melez bir sınavdır.Dile hakimiyeti ölçer.
Pasaj çözüm deneyimi olmayanlar başarısızdır.