Ankara Merkez Meryem Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Meryem Özdemir

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Edebiyat Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Meryem Özdemir , ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1999 kurs/özel ders verenden 617 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Meryem Özdemir , 123 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokuldan üniversite hazırlık grubuna kadar her seviyeye uygun ders verilir. Birebir ve grup ders anlatımları konusunda tecrübeli sahibiyim. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi bünyesinde Somut Olmayan Kültürel Miras Muzesi'nde müze rehber görevini yapmaktayım. Anlatım, aktarım, uygulama gibi alanlarda da deneyimli olduğumdan öğrenci ile iletişim kurma ve sınav odaklı çalışma disiplinine sahibim. Yüksek lisans ve öğretmenliği beraber sürdürüyorum. Bu nedenden kurum ile değil öğrenci ile birebir çalışmak istiyorum. Bu sayede hem kendime hem öğrenciye daha çok zaman ayırabiliyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Hem bireysel hem de grup olarak alınabilecek olan bu ders yaş seviyesine indirgenmektedir. Daha önce 3. Ve 4. Sınıflarla birebir calistigim için öğrenciyi geliştirmeye ve temelini sağlam oturtmaya yönelik çalışmalar yapıyorum. Öğrencilerimden bazıları okuma yazma seviyesinde kaldıklarından onlara ayrıca önem gösterilmiş kısa sürede yaşıtları ile aynı seviyeye gelmesi sağlanmıştır. 8. Sınıfa kadar da yine öğrencilerim olmuş ve sınav odaklı çalışmalarla derslere de katkı sağlanmıştır.
Teori ve uygulama ile Türkçe öğretimi sağlanmaktadır. Tömer hocaları ile ilişki içerisinde olunduğundan kaynak ve metaryel yönünden sorun yaşanmayacağı bilinmelidir.
Kısa sürede liseyi bitirmek ve eğitimine devam etmek isteyenlere sınavlara yönelik ders anlatımı yapıyorum.

Yorumlar