Ankara Merkez Mustafa Günaydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Günaydın

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Günaydın , ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 415 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Günaydın , 32 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deneyimli tecrübeli ve etkili bir biçimle belirlediğimiz uygun yer ve zamanlarda ders veriyorum.Derslerimiz kendi aracınız ile gerçekleşiyor.En kısa sürede istediğiniz dilediğiniz seviyeye gelebilirsiniz.Detaylı bilgi için teklif almanız ulaşmanız yeterli olacaktır


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Deneyimli tecrübeli ve etkili bir biçimle belirlediğimiz uygun yer ve zamanlarda ders veriyorum.Derslerimiz kendi aracınız ile gerçekleşiyor