Ankara Mamak Nazım Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nazım Özdemir

mamak, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nazım Özdemir, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 30.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2685 kurs/özel ders verenden 293 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nazım Özdemir, 8 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Makul ücret karsılıgı Ankara içinde özel sürüş egitimi ve sürüs teknikleri hakkında egitim verilmektedir. Ehliyet sınavında direksiyon dersinden kalma endişeniz olmasın veya ehliyetim var ama trafiğe cıkma korkum var diyorsanız suan dogru yerdesiniz. Size güvenli ve bilgili bir şekilde yapmanız gereken bütün herşey burada gizli. Yapmanız gereken tek sey 0542 719 95 69 nolu telefonu aramak. Ders ücreti saati: Arac size ait olursa 45 TL Arac bana ait olursa 45TL + YAKIT

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
%100 güvenli ve anında etkili sürüş egitimi ve direksiyon becerileri..
Verecegim direksiyon dersi resmi bir kursa tabi olmamakla beraber ugrasacagınız herhangi bir prosedür bulunmamaktadır. Sadece telefon numaramdan arayıp aklınıza takılan bilgileri tarafımdan saglayıp istediğiniz gün ve saat aralıgında derse başlayabiliriz.
Verecegim ders %100 ve en kısa zamanda verim alabileceginiz bir ders olup kazanclı cıkacagınızdan emin olabilirsiniz. Saygılarımla...