Ankara Merkez Ümmühan Şahinyılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ümmühan  Şahinyılmaz

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ümmühan Şahinyılmaz, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 575 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ümmühan Şahinyılmaz, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kızılay Selanik Caddesindeki Eğitim Merkezinde 10 yıllık Tecrübe ile Biyoloji Özel Dersi vermekteyim.Gazi Üniversitesi biyoloji öğretmenliğinden 2007 yılında mezun oldum.Özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktayım.2014 yılından bu yana da özel ders vermeye devam etmekteyim.Alanına hakim,sürekli değişen :) müfradata hakim eğlenerek biyoloji öğrenmekte öğrencilerim.

Fotoğraflar

Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.

Biyoloji Nedir?

Latince Bios (canlı) ve logos (bilim) kelimelerinin birleşmesinden meydana gelen Biyoloji bugün en popüler bilim dalları arasında belkide ilk sırayı alır. Canlılık insan oğlunun her zaman ilgisini çeken bir husus olmuştur. Aristo’dan bu yana biyoloji alanında bir çok gelişmeler olmuştur. Ama 20. yüzyılda biyoloji alnında yapılan gelişmeler bunlardan binlerce kez daha fazladır. Özellikle elektron mikroskobunun keşfinden sonra canlılık mikro-aleme kayarak hücre ve içeriği incelenmiş, bir müddet sonra bu da yeterli olmayıp gen yapısına kadar inilmiştir. Üniversiteler de biyoloji bilimi geliştirilerek detaylar üzerinde durulmuştur. Bu daha çok moleküler alanda gerçekleşmiştir. Canlılar arası benzerlikten tutunda tedavisine kadar hemen hemen bütün biyolojik olaylarda artık gen yapıları incelenerek neticelere varılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları

İSTER BİREBİR İSTERSENİZ  3 veya 5 KİŞİLİK GRUP DERS İMKANI İLE;

YGS-LYS Biyoloji Özel dersi verilir.

ÜCRETLER:1 saatlik ders ücreti 70 TL dir.