Ankara Merkez Volkan Çatak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Volkan Çatak

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Volkan Çatak, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 01.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 446 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Volkan Çatak, 146 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim Fen, Matematik, Türkçe özel dersleri verilir.
Aynı zamanda Direksiyon dersi de verilir.Verilen Kursların Ayrıntıları
1 senedir ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tüm derslerde konu anlatımı ve motivasyon dersleri vermekteyim. Ayrıca Askeri okullara hazırlanan öğrencilere de süreç eğitimi veriyorum ve birebir koçluk yapıyorum.

Gazi Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümünden mezunum. Ankara'da tüm bölgelerde öğrenci kabul ediyorum. İletişim, diksiyon,hızlı okuma ve akıcı konuşma dersleri aldığım için her seviye öğrenci ile iletişim kabiliyetim yüksektir. Eski bir Kara Harp Okulu öğrencisi olduğum için askeri okullara hazırlanan ogrencilere mulakat ve sinav aşamalarında da yardımcı olabilirim.
1 senedir ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tüm derslerde konu anlatımı ve motivasyon dersleri vermekteyim.

Ayrıca Askeri okullara hazırlanan öğrencilere de süreç eğitimi veriyorum ve birebir koçluk yapıyorum. Gazi Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümünden mezunum. Ankara'da tüm bölgelerde öğrenci kabul ediyorum. İletişim, diksiyon,hızlı okuma ve akıcı konuşma dersleri aldığım için her seviye öğrenci ile iletişim kabiliyetim yüksektir. Eski bir Kara Harp Okulu öğrencisi olduğum için askeri okullara hazırlanan ogrencilere mulakat ve sinav aşamalarında da yardımcı olabilirim.